Varia 30 / 29 June 2019

57. malarz nieokreślony | Ułan na koniu

Past auctionsVaria 30Ułan na koniu
57
Ułan na koniu

malarz nieokreślony (XX w.)

Ułan na koniu

olej, tektura, 20 × 16 cm w św. ramy
p. d. dwa monogramy wiązane: JK/AS
zachowany dokument zakupu z P.P. Desa Dzieła Sztuki i Antyki (oddział w Gdańsku)

1 000 zł