Auctions
Exhibitions
Current offer
Buying
Selling
Contact
PL
EN
Nude and Erotic Art Auction
/
25 February 2016
34. Maciej Lachur | Akt, 1978
Past auctions
Nude and Erotic Art Auction
Akt, 1978
34
Maciej Lachur
(1927 Zagórze - 2007 Otwock)
Akt, 1978
olej, płótno, 51 x 100 cm
sygn. p.d. : M.Lachur
na odwrociu Maciej Lachur, AKT, KRAKÓW, R. 1978, OLEJ, PŁÓTNO, 51 X 100
Required consents:
rodo@sda.pl
Potwierdzam zapoznanie się z
Polityką Prywatności
.
About us
Services
Calendar
Terms and conditions
Privacy policy
Sopot Gallery
Gdańsk Gallery
Warsaw Gallery
Bydgoszcz Gallery
see more