13. 21st Century Art Auction / 24 November 2018

30. Łukasz Patelczyk | Powidoki II, 2018

Past auctions13. 21st Century Art AuctionPowidoki II, 2018
30
Powidoki II, 2018

Łukasz Patelczyk (ur. 1986 Wejherowo)

Powidoki II, 2018

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie: 'Powidoki II | 2018 | Łukasz Patelczyk'

7 500 zł