Brama Floriańska widziana od strony Barbakanu, rycina pochodząca z dzieła ?Galizien 1915. Ein Kunstlertagebuch?, wyd. Hugo Heller & Cie., Wiedeń, 1915 r.; grafika datowana ?10 X 1915?; litografia, bibuła japońska, wym. arkusza 26,3 x 20,4 cm