Varia 35 / 20 May 2020

60. Leszek Piasecki | Sanie zimą

Past auctionsVaria 35Sanie zimą
60
Sanie zimą - 1Sanie zimą - 2

Leszek Piasecki (1928 Lwów - 1990 Wiedeń)

Sanie zimą

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: Leszek Piasecki

4 000 zł