Works on Paper / 17 June 2017

32. Leon Wyczółkowski | Nagrobki królewskie w Kaplicy Zygmuntowskiej

Past auctionsWorks on PaperNagrobki królewskie w Kaplicy Zygmuntowskiej
Nagrobki królewskie w Kaplicy Zygmuntowskiej

Leon Wyczółkowski (1852 Huta Miastkowska k. Kielc - 1936 Warszawa)

litografia, papier, 65 x 46 cm
sygn. na kamieniu p. d.: LWyczółkowski
po konserwacji

400 zł