Leon Wyczółkowski (1852 Huta Miastkowska k. Kielc - 1936 Warszawa)
Krucyfiks Królowej Jadwigi na Wawelu
litografia barwna, papier, 59,5 x 43 cm w świetle passe-partout, sygn. na płycie p.d.: Lwyczół, opisany pod oprawą: RYS. NA KAMIENIU LEON WYCZÓŁKOWSKI, ODBITO W LITOGRAFJI JANA COTTY