Leon Wyczółkowski (1852 Huta Miastkowska k. Kielc - 1936 Warszawa)
Anemony, 1901/1902
olej, drewno mahoniowe, dł. pióra 23,5 cm, dł. wachlarza po rozłożeniu: 43 cm
sygn. po prawej: L. Wyczółkowski, na odwrocie napisy, podpisy i daty wykonane ołówkiem.
Do wachlarza dołączona opinia Wacławy Milewskiej.