Leon Lewkowicz (1888 Rawa Mazowiecka - 1950 Czimkent/Kazachstan)
Portret mężczyzn - Dozorcy
olej, płótno, 48 x 32,5 cm, sygn. p. d.: L. Lewkowicz, na odwrocie, na płótnie napis: Lewkowicz, na krośnie malarskim stempel składu przyborów dla malarzy R. Aleksandrowicz z Krakowa