Fine Art Auction. Anna and Piotr Dmochowski Collection / 2 May 2016

33. Krzysztof Szałek | Anatomique experience, 1990

HomePast auctionsFine Art Auction. Anna and Piotr Dmochowski CollectionAnatomique experience, 1990
33
Anatomique experience, 1990

Krzysztof Szałek (ur. 1964, Gdańsk)

Anatomique experience, 1990

olej, płótno, 120 x 150 cm
sygn. na odwrocie: 'K.SZAŁEK 1990' oraz nalepka i pieczęć galerii

Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 60; Krystof Szalek, [katalog wystawy], Galerie Horloge, 11 czerwca - 29 lipca 1990, Paryż 1990, s. 2