Krystyna Łada-Studnicka (1907 Czeladź - 1999 Warszawa)
Góry
olej, płótno, 51 × 65 cm
sygn. l. d.: K.Ł ADA
Wystawiany i reprodukowany:
Juliusz Studnicki. Krystyna Łada-Studnicka. Malarstwo, rysunek z kolekcji Sopockiego Domu Aukcyjnego (katalog wystawy), Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 2010, str. 61