tusz, akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 41,5 x 29,7 cm w świetle passe-partout na odwrocie napis odręczny: RYSUNEK, PAPIER, KOLOR. 1994/42 X 31/SYGNOWANY/AUTORSKI OPIS ZAKLEJONY/AM/?Agnieszce? 12/P