Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

55. Katarzyna Chmiel | Forma fizyczna - Kobieta o gołębim sercu, 2020

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejForma fizyczna - Kobieta o gołębim sercu, 2020
55

Katarzyna Chmiel

Forma fizyczna - Kobieta o gołębim sercu, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. l.d.: K. HopE .HopE oraz opisany na odwrocie: Katarzyna Chmiel |Forma fizyczna - Kobieta o gołębim sercu | 2020

4 000 zł