akwarela, gwasz, węgiel, papier, 30 x 23 cm, sygn. i dat. l.d.: Fałat 80 Reprodukowany i wystawiany: Anna Król, Julian Fałat, Wystawa jubileuszowa na 10-lecie Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli, 2010 r, str. 18.