Works on Paper / 18 July 2020

16. Józef Pieniążek | Kobiety ze Spisza, 1934

Past auctionsWorks on PaperKobiety ze Spisza, 1934
Kobiety ze Spisza, 1934

Józef Pieniążek (1888 Pychowice -1953 Kraków)

Kobiety ze Spisza, 1934

akwarela, papier, 42 x 33 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Józef Pieniążek, opis. i dat. l. d.: Frydman na Spiszu/20/7 1934

1 400 zł