llitografia barwna na szarym kartonie, 38,5 × 28,5 cm
sygn. na kamieniu l. d.: JÓZEF MEHOFFER/1903
Grafika zrobiona na zamówienie wydawcy H. Altenberga jako okładka albumu ?Sztuka Polska. Malarstwo? wydanego we Lwowie w 1903 roku.
Reprodukowana m.in. w: Mieczysław Wallis ?Secesja?, Arkady, 1984, s. 119