Varia 29 / 15 May 2019

9. Józef Alfred Sipiński | Wejście do Ogrodu Botanicznego w Warszawie, 1925 r.

Past auctionsVaria 29Wejście do Ogrodu Botanicznego w Warszawie, 1925 r.
Wejście do Ogrodu Botanicznego w Warszawie, 1925 r. - 1Wejście do Ogrodu Botanicznego w Warszawie, 1925 r. - 2

Józef Alfred Sipiński (1886 Poznań - 1968 tamże)

Wejście do Ogrodu Botanicznego w Warszawie, 1925 r.

olej, tektura, 89 x 67 cm, sygn. p.d.: Alf. J. Sipiński 1925
na odwrocie nalepka z TZSP ? (nr 13426)

8 000 zł