wyd. Thomas Salmon, Londyn 1752 miedzioryt kolorowany, 29 x 34 cm (odcisk płyty), stan zachowania dobry, po konserwacji P. Mojski, Cartographia Rappersviliana Polonorum, s. 186, p. 156