Poland. Corrected and Improv’d from the best authorities
wyd. Charles Dilly & George Robinson, Londyn 1780
mapa pochodząca z dzieła W. Guthriego "New System of Modern Geography”
miedzioryt kolorowany, 34,4 x 38,6 cm (odcisk płyty)
stan zachowania bardzo dobry
Imago Poloniae, K60/1