stan pierwszy, wyd. Johann Baptist Homann, Norymberga 1705 w kartuszu portret Augusta II Mocnego miedzioryt, 50 x 57,2 cm (odcisk płyty), stan zachowania dobry, po konserwacji Imago Poloniae K16/1