olej, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie
WYSTAWIANY
2014 – wystawa zbiorowa „Kompas Młodej Sztuki 2014”, Galeria (-1), Centrum Olimpijskie, Warszawa
2012 – wystawa indywidualna „Ogród nieznany”, Galeria Promocyjna, Warszawa
2012 - wystawa indywidualna „Esencja”, Bocheńska Gallery, Warszawa