olej, płótno, 35 × 50 cm
opisany na odwrocie: Dla Staszka Balewicza / Jerzy Nowosielski / 1972
Obraz dedykowany Stanisławowi Balewiczowi
(1912?2000), legendarnemu
dyrektorowi Galerii Krzysztofory, jednemu z założycieli Stowarzyszenia Artystycznego
Grupa Krakowska.