olej, płótno, 79,5 x 58 cm, niesygnowany, na odwrocie: Stwierdzam autorstwo / Jerzego Nowosielskiego ( rok +/- 1949) / Krystyna ZwolińskaPochodzenie: -kolekcja Krystyny Zwolińskiej, bezposredni dar od artysty