olej, sklejka, 30 × 39,5 cm sygn. i dat. l. d.: „Jerzy Kossak 1936”
na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu: „Stwierdzam autentycz-/ność tego obrazu/Jerzy Kossak”