olej, płótno, 73 x 60 cm, sygn. i dat. . l.d.: DUDA GRACZ 991 / 1985, na odwrocie opisany, sygn. i dat. na autorskiej naklejce: OBRAZ 991 / JURAJSKI / OLEJ, PŁÓTNO / 73 X 60 cm / DUDA GRACZ / 1985 / NR. KAT. AUTOR. 991/ 1 WERNIKS. I . 1986