wyd. Jean Baptiste Nolin I, stan pierwszy, Paryż 1691 miedzioryt kolorowany liniowo, wym. mapy 47 x 59,5 cm stan zachowania dobry+, po konserwacji, przycięty margines Imago Poloniae, K29/1