brąz złocony, podstawka drewniana wysokość całkowita: 27,3 cm
sygn. z tyłu wyciskiem: LAMBERT-RUCKI
na spodzie drewnianej podstawki wycisk: CHÉRET/PARIS
Firma Chéret została założona w 1923 roku, zajmuje się sztuką liturgiczną.