Contemporary Art Auction / 29 October 2016

42. Jarosław Modzelewski | Chłopiec z lewkiem, 1996

Past auctionsContemporary Art AuctionChłopiec z lewkiem, 1996
42
Chłopiec z lewkiem, 1996

Jarosław Modzelewski (ur. 1955, Warszawa)

Chłopiec z lewkiem, 1996

olej, płótno, 180 × 136 cm
sygn. na odwrocie: Jarosław Modzelewski/ Chłopiec z lewkiem 1996/180 × 136/olej
Wystawiany i reprodukowany: Jarosław Modzelewski, Obrazy 1977 ? 2006, red. Jan Michalski, Galeria Zderzak, Kraków 2006, s. 189; Galerie B., Frankfurt nad Odrą 1996; Jarosław Modzelewski. Nieuchronne zawężenie pola zainteresowań, Galeria Arsenał, Białystok styczeń ? luty 1997, [s. 3]; Museum Waldhof ? Bielefelder Kunstverein, Bielefeld 1997, s. 21