Fantasy Art Auction / 20 February 2021

25. Jarosław Jaśnikowski | Dwóch wędrowców, 2020

Past auctionsFantasy Art AuctionDwóch wędrowców, 2020

Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 Legnica)

Dwóch wędrowców, 2020

olej, płótno, 73 x 100 cm, sygnowany l.d.: 'JJ2020'; na odwrocie autorska dedykacja

54 000 zł