Varia 30 / 29 June 2019

96. Jan Szancenbach | Martwa natura z langustą, 1997 r.

HomePast auctionsVaria 30Martwa natura z langustą, 1997 r.
96
Martwa natura z langustą,  1997 r.

Jan Szancenbach (1928 Kraków - 1998 tamże)

olej, płótno, 65 × 81cm
sygn. p. d.: Xancenbach
na odwrocie opisany: JAN SZANCENBACH/ MARTWA NATURA/Z LANGUSTĄ/ 1997