akwarela, gwasz, papier, 38 x 28 cm w świetle passe-partout sygn. i dat. l. d.: Szancenbach 54
Praca opisana i reprodukowana w katalogu wystawy "Szancenbach – pogodny pesymista", Salon Dzieł Sztuki Connaisseur, Kraków, kwiecień 2019, s. 18