Varia 34 / 15 February 2020

30. Jan Kanty Gumowski | Dworek, 1918 r.

HomePast auctionsVaria 34Dworek, 1918 r.
30
Dworek, 1918 r.

Jan Kanty Gumowski (1883 Krościenko nad Dunajcem - 1946 Kraków)

Dworek, 1918 r.

akwarela, papier, 24 × 35 cm w św. passe-partout
sygn. i dat. l. d.: JGumowski-/w (nieczytelnie) 918

950 zł