olej, akryl, płótno; 60 x 54 cm; s ygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 84 na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski / "GORĄCE ZALOTY" 1984 /OLEJ + AKRYL / 60 cm x 54 cm