olej, płótno, 116 × 89 cm
sygn. i datowany p. d.: 7 XI 81 J.S. oraz na blejtramie: Jacek Sienicki „Okno” 1981
Sztuka współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy, 23.06–26.08. 2018
Literatura:
Sztuka współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, Bydgoszcz 2018, s. 207 (il.)