pastel, tusz, papier naklejony na tekturę, 37,5 × 27,3 cm w świetle oprawy sygn. l. d.: JMalczewski na odwrocie pieczęć: Ze zbiorów Marji Malczewskiej stan zachowania: obcięty lewy narożnik, lekkie naderwanie papieru z lewej strony