olej, tektura, 59,5 × 71,5 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: J. Malczewski
na odwrocie (na tekturze) stempel ?MARQUE DE FABRIQUE/AL.? i nr ?20?
Wystawiany i reprodukowany: B.Igielska, J. Rybkiewicz, Jacek Malczewski 1854?1929, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie Szczecin, 1999, il. 26.
Obraz posiada ekspertyzę Agnieszki Ławniczakowej.