olej, płótno, 58 × 68 cm sygn. i dat. l. d.: 1921 J.Malczewski. na odwrocie naklejki wystawowe z muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu i Muzeum Okręgowego w Sandomierzu oraz opinia dr. K. Buczkowskiego, który rozpoznaje w ukazanych postaciach osoby Jacka Malczewskiego i Mieczysława Gąseckiego Wystawiany: Wystawa Jacek i Rafał Malczewscy, Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, 25.03 ? 4.09.2011 Wystawa Jacek i Rafał Malczewscy, Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, 17.03?31.08.2012