Aukcja ze zbiorów Kolekcjonera / 28 September 2022

19. Henryk Płóciennik | Pejzaż, 1989

Past auctionsAukcja ze zbiorów KolekcjoneraPejzaż, 1989

Henryk Płóciennik (1933 Łódź -2020)

Pejzaż, 1989

olej, płótno, 65 x 54 cm, sygn. i dat. p.d.: H.PŁÓCIENNIK 89, obok odcisk kciuka artysty

5 000 zł