akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: '"NAUKA LATANIA" | H. Laskowski | 2016'
2018 – „Realizm. Dwa spojrzenia”, Galeria Miejska BWA, Bydgoszcz
2018 – „Rzeczywistość złudzeń”, Galeria U, Warszawa
2016 – 25 Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego, Zamek Książąt Pomorskich
w Szczecinie