akryl, lakier, szlagmetal, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2014-2015 oraz opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA ?WIRUJĄCE MORO, 2014-2015
WYSTAWIANY: 2016 ? wystawa indywidualna ?Kamuflaż?, galeria ?Pracowania Portretu?, Łódź; 2015 ? wystawa indywidualna ?Kamuflaż?, Galeria Absurdalna, Katowice