olej, płyta, 60 × 44 cm, sygn. p.d.: 'Grzegorz Stec'
2019 - "Grzegorz Stec, Malarstwo - Czarne obrazy”, Galeria Pryzmat ZPAP w Krakowie
2015 - "Melancholie und Maskerade", Galerie Abakus, Berlin (we współpracy z Ambasadą Rzeczpospolitej Polskiej i Instytutem Polskim w Berlinie)
2014 - "In Licht und Finsternis", Instytut Polski, Leipzig
2012 - "Ciemne epifanie", Pałac Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków
2011 - "Pisane światłem, pisane mrokiem", Centrum Kultury Żydowskiej, Kraków
2009 - "Grzegorz Stec. Painting", Fundacja Kościuszkowska, New York
2008 - "Grzegorz Stec. Painting", Galeria Kuriera Plus, New York
"Grzegorz Stec. Painting", Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej, New York
Lit.: "Grzegorz Stec. Malarstwo", Kraków 2019, s. 206
"Grzegorz Stec, Malarstwo / Painting”, New York 2008, s. 15