Franciszek Wójcik (1903 Wojciechowo - 1984 Zakopane)
Pochmurny dzień (Zakopane), 1950 r.
olej, tektura, 49 × 58,5 cm sygn. i dat. p. d.: FWójcik 1950 na odwrocie nalepka potwierdzająca autentyczność pracy przez wnuczkę malarza – Izabelę Leśniak oraz pieczątka artysty: WÓJCIK FRANCISZEK/ZAKOPANE/ ul.Za STRUGIEM /NR 27a oraz napis: Poc