Franciszek Wójcik (1903 Wojciechowo - 1984 Zakopane)
Brzeg lasu, 1959 r.
olej, tektura, 37 x 48,5 cm
sygn. i dat. p. d.: FWójcik 1959
na odwrocie nalepka potwierdzająca autentyczność pracy przez wnuczkę malarza - Izabelę Leśniak oraz pieczątka artysty: WÓJCIK FRANCISZEK/ZAKOPANE/ul./Za STRUGIEM/NR 27a