olej, płótno dublowane, 75 × 97 cm, sygn. I dat. u dołu (na beczce): F.K/1864
Pochodzenie: Kolekcja Art..-B
Wystawiany: Franciszek Kostrzewski (1826–1911), wystawa w Muzeum Historycznym, Warszawa 1962
Reprodukowany i opisywany: Franciszek Kostrzewski. Katalog prac, Muzeum Historyczne Warszawy, Warszawa 1963, s. 196 Opisywany: Franciszek Kostrzewski. Katalog prac, Muzeum Historyczne Warszawy, Warszawa 1963, s. 42, nr 24