Varia 36 / 27 June 2020

18. Erwin Elster | Ołtarz, przed 1945 r.

Past auctionsVaria 36Ołtarz, przed 1945 r.
Ołtarz, przed 1945 r.

Erwin Elster (1887 Korszów - 1977 Gdańsk)

Ołtarz, przed 1945 r.

akwarela, papier, 74 × 58,5 cm
sygn. p. d. wraz z dedykacją: P.Janinie i Zygmuntowi Derdom/na wspomnienie „Gwiazdki”/1945/Elster

1 300 zł