50 Young Art Auction / 6 June 2015

18. Edyta Hul | Bez tytułu V-5, 2015

Past auctions50 Young Art AuctionBez tytułu V-5, 2015
Bez tytułu V-5, 2015

Edyta Hul (ur. 1986)

Bez tytułu V-5, 2015

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Ur. w 1986 r. Ukończyła PLSP w Olsztynie - specjalizacja reklama wizualna. W latach 2007-2012 studiowała na ASP w Gdańsku na Wydziale Malarstwa. Obroniła dyplom pt. "Wizerunki zoomorficzne" pod kierunkiem prof. M. Olszewskiego, aneks artystyczny z grafiki warsztatowej (algrafia) pod kierunkiem prof. Z. Gorlaka. Zajmuje się głównie malarstwem, rysunkiem, grafiką. Mieszka i tworzy w Gdańsku. Realizacje malarskie i graficzne znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. Wybrane wystawy: 2013 - I Triennale Sztuki Pomorskiej, PGS, Sopot; 2012 - "Wizerunki Zoomorficzne" - wystawa dyplomowa, Galeria Pionova, Gdańsk; 2012 - Wystawa zbiorowa "Hortus Conclusus. Ogród szalony", Galeria Pionova, Gdańsk; 2012 - Wystawa zbiorowa "VerticART", Galeria Pionova, Gdańsk; 2012 - Wystawa zbiorowa "Bliskoznacznie", Muzeum ASP, Wrocław.

1 000 zł