Fantasy Art Auction / 28 November 2020

23. Edward Dwurnik | Gdańsk, 2016

Past auctionsFantasy Art AuctionGdańsk, 2016

Edward Dwurnik (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Gdańsk, 2016

olej, płótno, 65 x 81 cm, sygnowany l.d.: '2016| E.DWURNIK' oraz opisany na odwrocie: '2016 | E. DWURNIK | "GDAŃSK" | NR: [IX] - 2099 - 5761'

54 000 zł