olej, płótno, 146 x 114,5 cm, sygn. p.d.: BAR >SASKI< E.D. oraz na odwrocie: 1990 / E. DWURNIK / BAR "SASKI" II / NR: XV - 239. / 1550, l.g.: 1550 : na górnej i dolnej krawędzi płótna powtórzony dwukrotnie tytuł: BAR SASKI