August Anton Prenschoff (mistrz 1826 – zm. 1852), Braniewo, 1 poł. XIX w. cyna, na pokrywie znak konwisarski, częściowo zatarty; wys. 29 cm, śred. podstawy 13,5 cm; stan zachowania: drobne wgniecenia, ślady lutowania przy stopie