olej, płótno, średnica 80 cm, sygnowany p.d.: 'D. MILIŃSKI 2019' oraz na odwrocie: '"W OCHRONIE DNIA I NOCY" | D. Miliński 2019'
– 2020 – Percepcja koła, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Galeria Zamek
Szczecinek, Galeria Elektrownia Czeladź, Bałtycka Galeria Sztuki 105 Koszalin